آرایشی و مراقبتی, فرمولاسیون, مو

فرمولاسیون شامپو گیاهی

بهترین شامپو

 

 

مواد اصلی مورد نیاز در فرمولاسیون شامپو

نقش اصلی شامپو تمیز کردن مو و پوست سر است. برای انجام این کار ، فرمولاسیون شامپو به سورفکتانت نیاز دارد. سورفکتانت­ها مانند آلکیل سولفونات و غیره به طور مستقیم به آب اضافه می شوند، تا این مرحله تنها یک محلول شوینده ایجاد میشود. برای ایجاد یک شامپو کارآمد ، مواد مهم دیگری شامل غلظت دهنده ­ها، حالت­دهنده ها، عوامل تقویت کننده فوم و پایدارکننده­ها مورد نیاز است.

فرمولاسیون شامپو سر

عوامل تقویت کننده فوم و پایدارکننده ها با افزایش میزان کف، اندازه حباب­ها و پایداری کف ایجاد شده منجر به بهبود قدرت تمیزکنندگی شامپو میشوند. عوامل غلظت دهنده (thickeners) مانند غلظت­دهنده­های بر پایه پلیمرهای کربوکسیلاتی منجر به افزایش غلظت محصول نهایی میگردند. توجه داشته باشید که علاوه بر موارد ذکر شده، مواد نگهدارنده بسیار مهم هستند زیرا از رشد قارچ و باکتری در محصول نهایی جلوگیری می کنند. در انتهای ساخت محصول بایستی مشخصات فیزیکی محصول را مانند pH، ویسکوزیته، ظاهر و پایداری آن را کنترل نمایید. شامپو موی سر علاوه بر خواص ذاتی مثل تمیز کردن و نرم کردن مو در تغییر ویژگی های مو میتواند موثر باشد.

 فروش فرمول شامپو

مجموعه فرمولچی ضمن ارائه دستورالعملی جامع در زمینه ساخت شامپو موی سر با کیفیت، شما را با نقش هریک از مواد اولیه در محصول نهایی آشنا خواهد کرد. کارشناسان مجرب این مجموعه با داشتن سابقه ای مفید در زمینه فرمولاسیون مواد شوینده از دیدگاهی کاملا علمی مشتریان و کارآفرینان گرامی را از ابتدای ساخت نمونه آزمایشگاهی تا مرحله تولید صنعتی راهنمایی خواهند کرد.