آموزش ساخت مایع ظرفشویی

مدرسین دوره

دکتر نوید طاهری

مهندس علیرضا مدنی

زمان کل دوره عملی

180 دقیقه

زمان کل دوره تئوری

240 دقیقه

حجم دوره

1/5 گیگ

تعداد ویدیو

5کلیپ

سطح آموزش

متوسط پیشرفته

دسته آموزشی

فرمولاسیون

امتیاز دانشجویان

4.8
5/5
دوره تخصصی مایع ظرفشویی

دوره تخصصی مایع ظرفشویی

در این دوره افراد علاوه بر یادگیری ساخت مایع ظرفشویی، سه فرمول با کیفیت‌های پرمیوم، استاندارد و اقتصادی، در همین یک پکیج دریافت می‌کنند. در این دوره، شرکت­ کنندگان با ترکیبات مایع ظرفشویی و ترتیب افزودن آن‌ها و همچنین اشتباهات رایج در فرآیند ساخت آشنا شده و باید­ها و نباید­های نمونه ‌سازی و همچنین تولید را آموزش می­ بینند.

به عنوان مثال یکی از مهم­ترین اهداف در ساخت مایع ظرفشویی کنترل کیفیت مواد اولیه و محصول از نظر پی اچ و تعریف مفاهیم دقیقی مثل ویسکوزیته و غلظت، برای دستیابی به فرمول مایع ظرفشویی غلیظ است که در این دوره ها این مسیر به­ خوبی آموزش داده می شود.

بنابراین فرمول های ارائه شده کاملا عملیاتی هستند و یک کارآفرین بدون سردرگمی می تواند با مراجعه به دستورالعمل مکتوب ارائه شده، ساخت محصولاتی با کیفیت و مورد پسند بازار را انجام دهد.

این دوره مناسب افرادی است که به عنوان کارشناس تحقیق و توسعه، کارشناس کنترل کیفی، مسئول فنی و مدیر تولید فعالیت می­کنند. همچنین علاقه مندانی که قصد ورود به تولید شوینده ها را دارند میتوانند در این دوره آموزشی شرکت کنند.

دوره آموزشی تولید مواد شوینده توسط شرکت رایان شیمی شریف مطابق با سازمان استاندارد ملی ایران بوده و کاملا به مفاهیم و حدود تعیین ­شده توسط این سازمان توجه ویژه می­شود.

وجه­ تمایز دوره­ های مجموعه رایان شیمی شریف نسبت به سایر دوره­ ها که موجب افتخار این مجموعه است، اعلام رضایت دانش ­آموختگان پس از شرکت در این دوره­ های آموزشی است. فراگیرانی که در آنها تعداد زیادی از تولید­کنندگان با تجربه نیز حضور دارند و رضایتشان از حضور در این دوره­‌ها، قوت­ قلبی برای مجموعه و انگیزه ­ای برای تداوم برگزاری این مهم بوده است.

چرا آموزش "دوره تخصصی مایع ظرفشویی"

دانلود نمونه ویدیو :

نمونه آموزش یک

13 مگابایت

نمونه آموزش دو

25 مگابایت

نمونه آموزش سه

75 مگابایت

سوالات متداول

اطلاعات دوره را توضیح دهید؟

دوره یک روزه و با موضوع آموزش فرمولاسیون و تولید محصولات آرایشی و بهداشتی هست. برای هر محصول 1 تا 3 فرمول ارائه میشه تا مواد اولیه و نکات مهم در ساخت اون محصول بهتون آموزش داده بشه.

یک بخش مفصل تئوری داره، مدرس از معرفی مواد اولیه تا مشکلات متداول حین ساخت و روش حلشون رو توضیح میده.

یک بخش عملی هم داره که راهنمایی میشید و خودتون پای بنچ آزمایشگاه نمونه ها رو میسازید و سوالاتی که دارید از مربی آزمایشگاه میپرسید.

پذیرایی حین دوره تئوری و صرف نهار هم دارید.

در پایان گواهی حضور در دوره بهتون اعطا میشه.

هزینه شرکت در این دوره چقدر هست؟

قابل شما رو نداره، مبلغ دوره 3 میلیون تومان هست. این رو هم بگم، فقط فرمولاسیونی که دريافت میکنید معمولا 15 میلیون به تنهایی فاکتور میشه. یک فرصت محدودی هست بالاخره

گواهی شرکت در دوره مربوط به کجاست؟ اعتبار گواهی چقدره؟ دانشگاه شریف هم مهر میزنه؟

همکار فروش: شرکت رایان شیمی شریف یک شرکت تحقیقاتی مستقر در مرکز رشد فناوری های پیشرفته پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف هست. کلاس تئوری و آزمایشگاه عملی هر دو در ساختمان پارک علم و فناوری شریف برگزار میشه و گواهی حضور شما رو شرکت رایان شیمی شریف مهر و امضا میکنه. این گواهی هر زمان نیاز بشه براتون قابل استعلام هست.

توضیح بیشتر: در اساسنامه شرکت رایان شیمی شریف موضوع فعالیت آموزش و انتقال دانش فنی آمده است. طبق قانون ما اجازه صدور گواهی رو داریم.

مدرس دوره کیه؟

در هر عنوان محصول مدرس متفاوته. مثلا برای دوره های شوینده آقای مهندس حسینی مدنی تدریس میکنند. برای دوره های آرایشی آقای مهندس یوسفی تدریس میکنند. برای بعضی عناوین هم خود آقای دکتر طاهری مدیرعامل مجموعه ارائه می‌دهند.

بسته به حوزه تخصصی مدرس متخصص همون حوزه تدریس می‌کنند که سوابق علمی و اجرایی مرتبط قویتری دارند.

فرمول چه محصولی ارائه میشه؟

پکیج های فعلی 
-شوینده های پرمصرف خانگی
مایع های ظرفشویی، مایع های دستشویی و شامپوها

– شوینده های البسه
مایع های لباسشویی، سفید کننده و نرم کننده حوله و لباس

– مراقبت پوستی
فیس واتر، تونر و میسلار واتر

– کرم و لوسیون

– یک محصول صنعتی پرمصرف
آنتی اسکالانت (برای دستگاه آب شیرین کن مصرف میشه)

خب بخوام ثبت نام کنم باید چکار کنم؟

کدوم شهر تشریف دارید؟

به صورت حضوری میتونید برای دوره تشریف بیارید ناحيه نوآوری شریف؟ یا بهتون دسترسی آموزش از راه دور بدم؟

قیمت تمام شده فرمول ها چقدر هست؟ میتونیم به صورت تجاری تولیدشون کنیم و بفروشیم؟

به دلیل آموزشی بودن تمرکز بر خیلی ارزون بودن یا خیلی گرون بودن محصولات نیست، هدف انتقال هرچه بیشتر دانش فنی هست. در این مسیر شما با عملکرد همه اجزای فرمول آشنا میشید.

اصطلاحا بجای ماهی، ماهیگیری بهتون آموزش داده میشه. خودتون برای بالانس قیمت و کیفیت توانمند میشید.

مواد اولیه رو از کجا میتونم تهیه کنم؟

به دلیل آموزشی بودن تمرکز بر خیلی ارزون بودن یا خیلی گرون بودن محصولات نیست، هدف انتقال هرچه بیشتر دانش فنی هست. در این مسیر شما با عملکرد همه اجزای فرمول آشنا میشید.

اصطلاحا بجای ماهی، ماهیگیری بهتون آموزش داده میشه. خودتون برای بالانس قیمت و کیفیت توانمند میشید.

پشتیبانی میکنید بعد از دوره؟

بله، روز جلسه که فرصت کافی برای پرسش و پاسخ هست ولی روزهای بعد ممکنه براتون سوالاتی پیش بیاد میتونید با ارسال تیکت سوالاتون رو مکتوب بفرستید و پاسخ بگیرید

: قیمتش زیاده، تخفیف نداره؟

به نسبت اینکه برای هر کدوم از همین فرمولها در بخش خدمات فرمولاسیون حداقل 12 میلیون تومان دریافت میشه این دوره ها حداقل 40 میلیون تومان میتونست فاکتور بشه. ارائه این دوره با مبلغ 2 میلیون تومان در اصل هزینه تبلیغات شرکت و معرفیش هست.

با این وجود در حدود اختیار من 5 درصد تخفیف هست براتون لحاظ میکنم.

تخفیف بیشتر؟!

با مدیریت هماهنگ میکنم با توجه به شرايط خوب شما، اگه بتونم 5 درصد هم تخفیف مدیریت رو لحاظ خواهم کرد

گالری تصاویر

نظرات دوره

شما میتوانید سوالات خود را از ما بپرسید

دوره های مرتبط