دوره های آموزشی

دوره های آموزشی فرمولاسیون محصولات شوینده و آرایشی فرمولچی، دروازه ورود شما به صنعت شوینده و آرایشی به شمار می رود. این دوره ها شامل آموزش تئوری و عملی مفاهیم و فنون مختلف مربوط به فرمولاسیون محصولات شوینده و آرایشی هستند.

 با توجه به رونق بالای این صنعت، فرمولاسیون محصولات شوینده و آرایشی برای کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند، یک ابزار بسیار مهم محسوب می شود.

در این دوره ها، شرکت کنندگان با مباحث پایه تا پیشرفته ترکیبات شیمی و مواد اولیه موثر در ساخت محصول ، خصوصیات و علت استفاده هرکدام از مواد اولیه در صنعت شوینده و آرایشی، پیاده سازی فرمولاسیون محصولات شوینده و آرایشی، کاربردهای مختلف مواد شیمیایی در تولید این محصولات و تکنولوژی های مرتبط با فرمولاسیون آشنا می شوید.

با شرکت در این دوره ها، شما می توانید به عنوان یکی از متخصص در صنعت شوینده و آرایشی، به دنبال کسب دانش و تجربه در این حوزه بپردازید. همچنین، این دوره ها در جهت پیشرفت شغلی شما نیز موثر هستند و به شما این امکان را می دهند که در شرکت های بزرگ یا استارتاپ هایی که در این حوزه فعالیت دارند، به عنوان کارشناس فرمولاسیون محصولات شوینده و آرایشی مشغول به کار شوید.

سوالات متداول

  دوره با موضوع آموزش فرمولاسیون و تولید محصولات آرایشی و بهداشتی هست. برای هر محصول 1 تا 3 فرمول ارائه میشه تا مواد اولیه و نکات مهم در ساخت اون محصول بهتون آموزش داده بشه.

یک بخش مفصل تئوری داره، مدرس از معرفی مواد اولیه تا مشکلات متداول حین ساخت و روش حلشون رو توضیح میده.

یک بخش عملی هم داره که راهنمایی میشید و پای بنچ آزمایشگاه ساخت نمونه ها رو میبینید و سوالاتی که دارید رو میتونید در بخش پشتیبانی پس از دوره بپرسید.

در پایان گواهی حضور در دوره بهتون اعطا میشه.

میشه.

  هزینه شرکت در این دوره ها متغیر هست که با ورود به صفحه هر دوره از قیمت این دوره ها مطلع می شوید. این رو هم بگم، فقط فرمولاسیونی که دريافت میکنید معمولا 15 میلیون به تنهایی فاکتور میشه. یک فرصت محدودی هست بالاخره.

 شرکت رایان شیمی شریف یک شرکت تحقیقاتی مستقر در مرکز رشد فناوری های پیشرفته پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف هست. کلاس تئوری و آزمایشگاه عملی هر دو در ساختمان پارک علم و فناوری شریف ضبط و آماده شده و گواهی حضور شما رو شرکت رایان شیمی شریف مهر و امضا میکنه. این گواهی هر زمان نیاز بشه براتون قابل استعلام هست.

توضیح بیشتر: در اساسنامه شرکت رایان شیمی شریف موضوع فعالیت آموزش و انتقال دانش فنی آمده است. طبق قانون ما اجازه صدور گواهی رو داریم.

  در هر عنوان محصول مدرس متفاوته. مثلا برای دوره های شوینده آقای مهندس حسینی مدنی تدریس میکنند. برای دوره های آرایشی آقای مهندس یوسفی تدریس میکنند. برای بعضی عناوین هم خود آقای دکتر طاهری مدیرعامل مجموعه ارائه می‌دهند.

بسته به حوزه تخصصی مدرس متخصص همون حوزه تدریس می‌کنند که سوابق علمی و اجرایی مرتبط قویتری دارند.

در حال حاضر 12 محصول مختلف بهداشتی، مراقبتی و آرایشی داره آموزش داده میشه.

پکیج های فعلی شامل:

-شوینده های پرمصرف خانگی

مایع های ظرفشویی، مایع های دستشویی و شامپوها

– شوینده های البسه

مایع های لباسشویی، سفید کننده و نرم کننده حوله و لباس

– مراقبت پوستی

فیس واتر، تونر و میسلار واتر

– کرم و لوسیون

– یک محصول صنعتی پرمصرف

آنتی اسکالانت (برای دستگاه آب  شیرین کن مصرف میشه)

کافیست وارد صفحه دوره مربوطه شده و دکمه ثبت نام در دوره را کلیک کنید و دوره رو تهیه کنید

بله تمامی فرمول ها قابلیت تجاری سازی دارند، در نظر داشته باشید هدف انتقال هرچه بیشتر دانش فنی هست. در این مسیر شما با عملکرد همه اجزای فرمول آشنا میشید.

اصطلاحا بجای ماهی، ماهیگیری بهتون آموزش داده میشه. خودتون برای بالانس قیمت و کیفیت توانمند میشید

برای خرید این مواد همکار کارشناس فروش این بخش خانم مهندس صفاپور بهتون کمک میکنن. تلفن ایشون 09358388274

مشاوره خرید

مشاروه تلفنی با متخصصان ما

درخواست فرمولاسیون

فرم درخواست فرمولاسیون برای مواد و گرفتن اطلاعات اولیه

مشخصات(ضروری)
ایمیل

Back Title

این محتوای پشتی است.