مدرس دوره

مهندس احسان یوسفی

زمان کل دوره عملی

180 دقیقه

زمان کل دوره

240 دقیقه

حجم دوره

1/5 گیگ

تعداد ویدیو

7 کلیپ

سطح آموزش

متوسط پیشرفته

دسته آموزشی

فرمولاسیون

امتیاز دانشجویان

4.7
5/5
دوره تخصص آنتی اسکالانت

دوره تخصصی آنتی اسکالانت

هدف از برگزاری این دوره­ها آموزش اصول پایه در ارتباط با شناخت آب، مواد و موقعیت و روش استفاده از آنتی اسکالانت در شرایط مختلف است. کاربرد آنتی اسکالانت در سیستم­های اسمز معکوس برای شیرین کردن آب دارای املاح بالا به آب دارای املاح پایین است. آب­ها در مناطق مختلف آنالیز متفاوتی دارند و رسوب های مختلفی را به­جا می­گذارند، بنابراین دانستن آنالیز آب و شناخت مواد مختلف در ساخت آنتی اسکالانت بسیار حائز اهمیت است. نوع مواد اولیه و فرمولی که آن ها را در کنار هم نگه می­دارد تعیین­کننده کیفیت آنتی­اسکالانت و عملکرد بهینه آن است. در دوره آنتی­اسکالانت دستورالعمل­هایی برای شرایط مختلف آب (درصد­های بالای کربنات، سیلیس، سولفات و آهن) طراحی شده است که هر کدام در شرایط عملیاتی تست شده است و تولید­کنندگان و مصرف­کنندگان آن می­توانند با توجه به آنالیز مناسب آب، با اطمینان از آنها در تولید آنتی­اسکالانت استفاده کنند. با توجه به این­که هر کسی به­راحتی می­تواند چکیده و منتخب اطلاعات مرتبط به آنتی اسکالانت را از طریق شرکت در این دوره­ها دریافت کند، افراد نیازی به تهیه جزوه آنتی اسکالانت و یا مراجعه به سایت های مربوطه نخواهند داشت.

در این دوره به مفاهیم بسیار مهمی در ارتباط با ماهیت آب پرداخته می­شود که یکی از آن­ها تعیین خورنده بودن یا رسوب­گذار بودن آن است که توسط چندین پارامتر و اندیس معرفی می­شود. در این دوره به علاقه­مندان آموزش داده می­شود که چگونه با داشتن اطلاعات کافی از سیستم می توانند اندیس­های مختلف را تعیین کرده و رژیم متناسب با آن را بر روی سیستم پیاده­سازی کنند. در ادامه تست­های بسیار مهمی که شاید در هیچ جای دیگری شنیده نشود، آموزش داده می­شود. این تست­های فیزیکوشیمیایی به کسانی که در ارتباط با صنعت آب و انرژی هستند این امکان را می­دهد تا بتوانند مواد اولیه را قبل از فرموله کردن، و فرمول شیمیایی آنتی اسکالانت را پس از تولید و قبل از تست عملیاتی بسنجند تا از کیفیت آن­ها اطمینان حاصل کنند. به علاوه تست­های شبیه سازی شده برای محیط­های رسوب گذار مختلف جهت تعیین دوز تزریقی آنتی­اسکالانت در شرایط عملیاتی نیز آموزش داده می­شود.

مجموعه رایان شیمی شریف در دوره­های قبلی میزبان تعدادی از شرکت­کنندگان بوده است که بیشتر این افراد رضایت بسیار زیادی از حضور در این دوره­ها داشته­اند. بیشتر این افراد از فعالان با­تجربه این صنعت هستند که اعلام رضایتشان پس از حضور در این دوره­ها، به مجموعه انگیزه فراوانی در جهت ادامه برگزاری با­کیفیت این دوره­ها داده است.

چرا آموزش "دوره تخصصی آنتی اسکالانت

دانلود نمونه ویدیو :

نمونه آموزش یک

13 مگابایت

نمونه آموزش دو

25 مگابایت

نمونه آموزش سه

75 مگابایت

سوالات متداول

اطلاعات دوره را توضیح دهید؟

دوره یک روزه و با موضوع آموزش فرمولاسیون و تولید محصولات آرایشی و بهداشتی هست. برای هر محصول 1 تا 3 فرمول ارائه میشه تا مواد اولیه و نکات مهم در ساخت اون محصول بهتون آموزش داده بشه.

یک بخش مفصل تئوری داره، مدرس از معرفی مواد اولیه تا مشکلات متداول حین ساخت و روش حلشون رو توضیح میده.

یک بخش عملی هم داره که راهنمایی میشید و خودتون پای بنچ آزمایشگاه نمونه ها رو میسازید و سوالاتی که دارید از مربی آزمایشگاه میپرسید.

پذیرایی حین دوره تئوری و صرف نهار هم دارید.

در پایان گواهی حضور در دوره بهتون اعطا میشه.

هزینه شرکت در این دوره چقدر هست؟

قابل شما رو نداره، مبلغ دوره 4 میلیون تومان هست. این رو هم بگم، فقط فرمولاسیونی که دريافت میکنید معمولا 15 میلیون به تنهایی فاکتور میشه. یک فرصت محدودی هست بالاخره

گواهی شرکت در دوره مربوط به کجاست؟ اعتبار گواهی چقدره؟ دانشگاه شریف هم مهر میزنه؟

همکار فروش: شرکت رایان شیمی شریف یک شرکت تحقیقاتی مستقر در مرکز رشد فناوری های پیشرفته پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف هست. کلاس تئوری و آزمایشگاه عملی هر دو در ساختمان پارک علم و فناوری شریف برگزار میشه و گواهی حضور شما رو شرکت رایان شیمی شریف مهر و امضا میکنه. این گواهی هر زمان نیاز بشه براتون قابل استعلام هست.

توضیح بیشتر: در اساسنامه شرکت رایان شیمی شریف موضوع فعالیت آموزش و انتقال دانش فنی آمده است. طبق قانون ما اجازه صدور گواهی رو داریم.

مدرس دوره کیه؟

در هر عنوان محصول مدرس متفاوته. مثلا برای دوره های شوینده آقای مهندس حسینی مدنی تدریس میکنند. برای دوره های آرایشی آقای مهندس یوسفی تدریس میکنند. برای بعضی عناوین هم خود آقای دکتر طاهری مدیرعامل مجموعه ارائه می‌دهند.

بسته به حوزه تخصصی مدرس متخصص همون حوزه تدریس می‌کنند که سوابق علمی و اجرایی مرتبط قویتری دارند.

فرمول چه محصولی ارائه میشه؟

پکیج های فعلی 
-شوینده های پرمصرف خانگی
مایع های ظرفشویی، مایع های دستشویی و شامپوها

– شوینده های البسه
مایع های لباسشویی، سفید کننده و نرم کننده حوله و لباس

– مراقبت پوستی
فیس واتر، تونر و میسلار واتر

– کرم و لوسیون

– یک محصول صنعتی پرمصرف
آنتی اسکالانت (برای دستگاه آب شیرین کن مصرف میشه)

خب بخوام ثبت نام کنم باید چکار کنم؟

کدوم شهر تشریف دارید؟

به صورت حضوری میتونید برای دوره تشریف بیارید ناحيه نوآوری شریف؟ یا بهتون دسترسی آموزش از راه دور بدم؟

قیمت تمام شده فرمول ها چقدر هست؟ میتونیم به صورت تجاری تولیدشون کنیم و بفروشیم؟

به دلیل آموزشی بودن تمرکز بر خیلی ارزون بودن یا خیلی گرون بودن محصولات نیست، هدف انتقال هرچه بیشتر دانش فنی هست. در این مسیر شما با عملکرد همه اجزای فرمول آشنا میشید.

اصطلاحا بجای ماهی، ماهیگیری بهتون آموزش داده میشه. خودتون برای بالانس قیمت و کیفیت توانمند میشید.

مواد اولیه رو از کجا میتونم تهیه کنم؟

به دلیل آموزشی بودن تمرکز بر خیلی ارزون بودن یا خیلی گرون بودن محصولات نیست، هدف انتقال هرچه بیشتر دانش فنی هست. در این مسیر شما با عملکرد همه اجزای فرمول آشنا میشید.

اصطلاحا بجای ماهی، ماهیگیری بهتون آموزش داده میشه. خودتون برای بالانس قیمت و کیفیت توانمند میشید.

پشتیبانی میکنید بعد از دوره؟

بله، روز جلسه که فرصت کافی برای پرسش و پاسخ هست ولی روزهای بعد ممکنه براتون سوالاتی پیش بیاد میتونید با ارسال تیکت سوالاتون رو مکتوب بفرستید و پاسخ بگیرید

: قیمتش زیاده، تخفیف نداره؟

به نسبت اینکه برای هر کدوم از همین فرمولها در بخش خدمات فرمولاسیون حداقل 12 میلیون تومان دریافت میشه این دوره ها حداقل 40 میلیون تومان میتونست فاکتور بشه. ارائه این دوره با مبلغ 2 میلیون تومان در اصل هزینه تبلیغات شرکت و معرفیش هست.

با این وجود در حدود اختیار من 5 درصد تخفیف هست براتون لحاظ میکنم.

تخفیف بیشتر؟!

با مدیریت هماهنگ میکنم با توجه به شرايط خوب شما، اگه بتونم 5 درصد هم تخفیف مدیریت رو لحاظ خواهم کرد

گالری تصاویر

نظرات دوره

شما میتوانید سوالات خود را از ما بپرسید

دوره های مرتبط