دسته‌بندی نشده

شامپو سر تخصصی

شامپو سر تخصصی

شامپو سر تخصصی

با طیف استثنایی شامپو سر تخصصی(Specialized Hair Shampoo) ، نهایت نوآوری در مراقبت از مو را تجربه کنید. مجموعه متنوعی را که برای پاسخگویی به هر نوع مو و ترجیحی طراحی شده است، کاوش کنید. از راحتی فرمول‌های اسپری‌شده تا بافت مجلل شامپوهای فوم و استفاده بدون دردسر از گزینه‌های بدون آبکشی، مجموعه‌ای جامع از انتخاب‌های متناسب با نیازهای خاص شما را ارائه می‌کنیم. فرمولاسیون دقیق ما عملکرد و کارایی مطلوب را تضمین می کند و نتایج بی نظیری را با هر بار استفاده ارائه می دهد. روتین مراقبت از موهای خود را به ارتفاعات جدیدی برسانید و از قدرت تغییردهنده شامپوهای تخصصی ما لذت ببرید. با شروع سفر به سمت موهای سالم تر و شاداب تر، تعادل کامل راحتی، اثربخشی و تجمل را کشف کنید. با تعریف مجدد استانداردهای مراقبت از موی مدرن، به تخصص و تعهد ما به تعالی اعتماد کنید. تفاوت را با شامپوهای تخصصی ما تجربه کنید و راز موهای درخشان را کشف کنید.

شامپو سر تخصصی

انواع شامپو سر تخصصی

 • شامپو سر فومی:

شامپو فومی که به دلیل عملکرد پاک کنندگی عمیق خود مشهور است که به طور موثر کثیفی، چربی و ناخالصی ها را از پوست سر و فولیکول های مو پاک می کند. تقویتی حجیم را تجربه کنید زیرا فوم غنی هر تار را می پوشاند و احساس طراوت، احیا و پر از بدن را به موها می بخشد.

 • مزایا: اثر حجم دهنده ایجاد می کند و موها را پرتر و حجیم تر نشان می دهد. به راحتی اعمال می شود و آبکشی می شود و احساس سبکی و طراوت به مو می دهد.
 • معایب احتمالی: ممکن است رطوبت کافی برای انواع موهای خشک یا آسیب دیده ایجاد نکند. برخی از فرمولاسیون ها ممکن است حاوی سولفات باشند که می تواند روغن های طبیعی را از بین ببرد و منجر به خشکی شود.

 

 • اسپری شامپو سر:

نهایت راحتی را با شامپو اسپری تجربه کنید، که کاربرد سریع و بدون زحمتی را برای روزهای شلوغی که زمان بسیار مهم است، ارائه می دهد. به سادگی روی ریشه ها و ساقه ها بپاشید، ماساژ دهید و بدون نیاز به آب از تازگی و تمیزی فوری لذت ببرید. برای طراوت بخشیدن به موها در فاصله زمانی بین شستشو یا احیای مدل مو عالی است.

 • مزایا: شامپو اسپری به شکل آئروسل عرضه می‌شود که امکان استفاده آسان و هدفمند را مستقیماً روی پوست سر و ریشه‌ها فراهم می‌کند.
 • معایب بالقوه: اگر به طور کامل روی پوست سر ماساژ داده نشود، می تواند باقی بماند. هنگامی که آب در دسترس نیست، ممکن است به اندازه شامپوهای سنتی پاکسازی کاملی ایجاد نکند.

شامپو سر تخصصی

 • شامپو سر پودری:

قدرت پاک کنندگی نوآورانه شامپو پودری را که برای جذب چربی اضافی و ناخالصی ها از پوست سر و مو ساخته شده است، کشف کنید. شامپو پودری با طراحی سبک و قابل حمل خود، راه حلی مناسب برای پاکسازی موی سر ارائه می دهد و با رایحه ای ملایم، احساس تمیزی، طراوت و حجم دهی به موها می دهد.

 • مزایا: گزینه ای سبک و قابل حمل برای تمیز کردن در حال حرکت ارائه می دهد. روغن را جذب می کند و به موها حجم و بافت می بخشد در حالی که زمان بین شستشو را طولانی می کند.
 • معایب احتمالی: برای جلوگیری از باقی ماندن سفیدی روی موهای تیره نیاز به زمان گذاشتن برای ترکیب شدن کامل دارد. ممکن است در از بین بردن تجمع یا عرق در مقایسه با شامپوی مایع موثر نباشد.

 

 • شامپو سر مایع:

شامپوی مایع به دلیل عملکرد پاک کنندگی ملایم و در عین حال موثر آن محبوبیت دارد که به موها احساس نرمی، صافی و قابل کنترل می دهد. شامپوی مایع غنی شده با مواد مغذی و رایحه های معطر، تجربه دلپذیری را با هر شستشو به موها ارائه می دهد و ظاهر و بویی مطلوب به موها می بخشد.

 • فواید: با حفظ تعادل رطوبت طبیعی پوست سر، پاکسازی کاملی را ارائه می دهد. تغذیه و آبرسانی را فراهم می کند و موها را نرم، صاف و قابل کنترل می کند.
 • معایب احتمالی: اگر به درستی آبکشی نشود، می تواند سنگین باشد یا روی موهای ریز یا چرب باقی بماند. برخی از فرمول‌ها ممکن است حاوی سولفات یا سیلیکون باشند که می‌تواند در طول زمان منجر به تجمع محصول شود.

 

 • شامپو سر بدون نیاز به آبکشی:

شامپوی بدون آبکشی را تجربه کنید و یک محلول بی نیاز به آب برای پاکسازی و احیای مو در هر زمان و هر مکان ارائه می دهد. شامپو بدون آبکشی با استفاده از اسپری یا کف مناسب خود به طور موثر آلودگی، چربی و بو را از بین می برد و در عرض چند ثانیه موها را تمیز، شاداب و جوان می کند. ایده آل برای سفر، بعد از تمرین، یا لحظاتی که دسترسی به آب محدود است.

 • مزایا: در حال حرکت یا در شرایطی که آب در دسترس نیست، به راحتی موها را تازه می کند. به از بین بردن بو و چربی اضافی کمک می کند و به موها احساس تمیزی و احیا می کند.
 • معایب بالقوه: ممکن است به اندازه شامپو کردن سنتی با آب، پاکسازی کاملی نداشته باشد. برخی از فرمولاسیون ها ممکن است در صورت عدم جذب کامل یا ماساژ، اثر چسبناک یا چسبنده روی مو باقی بگذارند.

شامپو سر تخصصی

   ترکیبات شامپو سر تخصصی

برای ترکیبات این شامپوهای سر تخصصی، فرمولاسیون بسته به محصول خاص و اثرات مورد نظر آن می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. با این حال، ترکیبات رایج موجود در فرمولاسیون شامپو عبارتند از:

 • سورفکتانت ها: این مواد پاک کننده مسئول از بین بردن کثیفی، چربی و سایر ناخالصی ها از پوست سر و مو هستند. به عنوان مثال می توان به سدیم لوریل سولفات (SLS)، سدیم لورت سولفات (SLES) و کوکامیدوپروپیل بتائین اشاره کرد. از دیگر مواد دارای این ویژگی می توان ستیل الکل، تگزاپون،اتیلن گلیکول مونو استئارات (EGMS)، اسید سولفونیک، دی سدیم لوریل اتر سولفوسوکسینات (DLS) و ستو استئاریل الکل را نام برد.

 

 • عوامل حالت دهنده: موادی مانند ستیل الکل، استئاریل الکل و دایمتیکون به صاف و نرم شدن موها کمک می کند، موخوره را کاهش می دهد و حالت پذیری را بهبود می بخشد.

 

 • مرطوب کننده ها: ترکیبات آبرسان مانند گلیسیرین و پانتنول، رطوبت را به مو جذب می کنند و به حفظ آبرسانی و جلوگیری از خشکی مو کمک می کنند. موادی همچون بتائین، الکل اتوکسیله مول7، پلی کواترنیوم10، تگزاپون، ستیل الکل، سیکلوپنتاسیکلوسان، کاپریلیک کاپریک تری گلیسیرید نیز از این خواص برخوردارند.

 

 • نگهدارنده ها: برای اطمینان از پایداری و ایمنی محصول، ممکن است مواد نگهدارنده مانند پارابن یا فنوکسی اتانول گنجانده شود. از دیگر مواد دارای این خاصیت می توان گلوتارآلدئید را می توان نام برد.

 

 • رایحه: بسیاری از شامپوها حاوی رایحه های اضافه شده برای ایجاد رایحه دلپذیر به مو هستند.

 

 • مواد فعال: بسته به نوع خاص شامپو، ممکن است مواد فعال اضافی برای رفع نگرانی های خاص، مانند عوامل مبارزه کننده با شوره سر مانند پیریتیون روی یا ترکیبات تسکین دهنده پوست سر مانند روغن درخت چای گنجانده شود.

 

 • قوام دهنده ها و تثبیت کننده ها: موادی مانند صمغ زانتان یا کربومر به غلیظ شدن فرمول شامپو و حفظ قوام آن کمک می کند.

 

 • تنظیم کننده های pH: برخی از شامپوها ممکن است حاوی مواد تنظیم کننده pH باشند تا اطمینان حاصل شود که محصول ملایم است و پوست سر را تحریک نمی کند.

 

روتین مراقبت از موهای خود را با راه حل های نوآورانه ما ارتقا دهید! تیم فرمولچی به طور خستگی ناپذیر محصولاتی را که متناسب با نیازهای مختلف موهای شما طراحی و تولید می کند، تضمین می کند که هر فرمول برای ارائه نتایج استثنایی به دقت ساخته شده است. با تعهد به کیفیت و نوآوری، ما به ارائه طیف متنوعی از گزینه‌ها، از فوم گرفته تا اسپری، پودر، مایع و شامپوهای بدون شستشو افتخار می‌کنیم. با مشاوره با متخصصین فرمولچی، کیفیت و مقرون به صرفه بودن محصولات خود را تضمین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *