خدمات فرمولچی, ضدعفونی کننده

ژل ضدعفونی کننده ی دست

برای شست و شوی دست، آب ندارید؟ 

مشکلی نیست. راهکارهایی برای از بین بردن آلودگی های باکتریایی و ویروسی دست وجود دارد.

ما همیشه در حال فعالیت های بیرون از منرل، از سفر در وسایل حمل و نقل عمومی، کار در پشت میز کار تا خرید از فروشگاه ها و.. هستیم و مشخص است که شما همیشه نزدیک مایع دستشویی و آب نخواهید بود، به همین دلیل همراه داشتن ژل ضدعفونی کننده دست بسیار مفید است.

ضدعفونی کننده ی دست با حالت ژلی خود، به سرعت کل سطح دستان شما را می پوشد و با توجه به وجود مقدار زیادی الکل در فرمولاسیون خود به سرعت خشک می شود.

برخلاف محلول های الکلی که مستقیما روی پوست دست قرار می گیرند و احساس ناخوشایندی به شما می دهند ژل ضدعفونی کننده ی دست در عرض چند ثانیه ۹۹.۹٪ از میکروب ها و آلودگی های دست شما را از بین برده و در عین حال به دستان شما بوی مطبوع و احساس تر و تازگی می دهد.

تلفن همراه و واتساپ: ۰۹۳۵۸۳۸۸۲۷۴

تلفن دفتر شرکت: ۰۲۱۶۵۰۱۳۱۹۷ و  ۰۲۱۶۵۰۱۳۲۰۶

Formoulchi    instagram

فرمولاسیون ساخت ژل دست

ضد عفونی کننده دست به طور کلی می تواند به دو گروه الکلی یا فاقد الکل دسته بندی شود.

ژل های دست الکی ممكن است حاوی یك یا چند نوع الكل باشد که با مواد افزودنی و مرطوب كننده مانند ویتامین E یا روغن های گیاهی باعث از بین بردن میكروبها و یا به سرعت مانع از رشد آنها، روی دست ها می شوند.

از طرف دیگر، ضد عفونی کننده بدون الکل از مواد شیمیایی با خاصیت ضد عفونی کننده برای اعمال اثرات ضد میکروبی استفاده می کند. این مواد شیمیایی با توجه به گروه های عاملی شیمیایی متفاوت، عملکرد مختلفی در از بین بردن میکروب ها دارند.

مطالعه بیشتر:  فرمولاسیون مایع لباسشویی| ساخت مایع لباس | فرمول مایع لباسشویی| تولید مایع لباسشویی

از آنجا که قابل اشتعال نیستند و غالباً در غلظت های کم استفاده می شوند ، در مقایسه با ژل های الکی برای استفاده در بین کودکان نسبتاً ایمن تر هستند.

با این وجود، در زمینه اثربخشی ژل های دست، کمبودهایی وجود دارد، از جمله اثر ضد میکروبی کوتاه مدت و فعالیت ضعیف آن در برابر برخی تک سلولی ها، ویروس های غیر پوششی (غیر لیپوفیل) و اسپورهای باکتریایی.

مزایای استفاده از ژل ضدعغونی کننده

  • دسترسی آسان با بسته بندی مناسب
  • داشتن رایحه ی مناسب
  • افزایش رطوبت پوست دست
  • عدم نیاز به آب برای شست و شو
  • طیف وسیعی از رایحه ها و افزودنی های انتخابی

 ژل دست فرمولچی

کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه ی تولید محصول و فروش بهترین فرمولاسیون آرایشی بهداشتی و شوینده ها در تیم فرمولچی، آماده ی ارائه ی خدمات از جمله مشاوره ساخت و طراحی جدیدترین و موثر ترین فرمولاسیون ها برای انواع ژل های بهداشتی می باشند.

کافی است با شماره زیر از طریق تماس تلفنی و یا پیام به واتساپ با ما ارتباط برقرار کنید.

تلفن همراه و واتساپ: ۰۹۳۵۸۳۸۸۲۷۴

تلفن دفتر شرکت: ۰۲۱۶۵۰۱۳۱۹۷ و  ۰۲۱۶۵۰۱۳۲۰۶

Formoulchi    instagram

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.