دسته‌بندی نشده

لاک پاک کن

لاک پاک کن

لاک پاک کن

پاک کننده  لاک ناخن(Nail polish remover)  با دقت ساخته شده است تا از پاک کردن موثر و در عین حال ملایم لاک ناخن اطمینان حاصل کند، بدون اینکه سلامت ناخن های شما به خطر بیفتد. بعضی از فرمول هاممکن است رطوبت ناخن را از بین ببرد و در طول زمان منجر به خشکی و شکنندگی ناخن شود. این اثرات می تواند به ضعیف شدن ناخن ها منجر شوند و ممکن است از پاک کردن مکرر لاک ناخن جلوگیری کند و بر سلامت کلی ناخن تأثیر بگذارد. بنابراین، انتخاب یک پاک کننده لاک ناخن با رایحه ملایم و فرمول ملایم می تواند به کاهش این مشکلات کمک کند و تجربه ای دلپذیرتر از مراقبت از ناخن را تضمین کند. این محصول که با دقت فرموله شده، به طور موثر رنگ ها و باقی مانده های سرسخت لاک را از بین می برد و ناخن های شما را تمیز و شاداب می کند. فرمول ملایم برای به حداقل رساندن خشکی و آسیب طراحی شده است و به حفظ استحکام طبیعی و یکپارچگی ناخن های شما کمک می کند. با دردسرهای پاک کردن لاک ناخن خداحافظی کنید و با یک راه حل راحت که به سلامت ناخن های شما احترام می گذارد سلام کنید. چه در حال آماده شدن برای یک مانیکور جدید باشید و چه به دنبال ناخن هایی تمیز و شاداب باشید، لاک پاک کن همراه مورد اعتماد شما برای داشتن ناخن‌هایی تمیز و زیبا است.

انواع لاک پاک کن

انواع لاک پاک کن

وقتی صحبت از لاک پاک کن به میان می آید، گزینه های کمی برای در نظر گرفتن وجود ندارد:

 • پد لاک پاک کن

  به عنوان یک انتخاب راحت برای بسیاری آشنا است. این پدها که از قبل با محلول پاک کننده لاک ناخن آغشته شده اند، کاربرد بدون دردسر و بدون نیاز به ابزار اضافی را ارائه می دهند. ایده آل برای استفاده در سفر، آنها به صورت جداگانه بسته بندی شده یا در ظروف قابل حمل عرضه می شوند. پد لاک پاک کن ، اگرچه استفاده راحتی دارد، اما ممکن است در مقایسه با پاک کننده های مایع یا ژل، روی لایه های سرسخت یا چند لایه لاک ناخن موثر نباشند.

 • لاک پاک کن مایع

  یکی دیگر از گزینه های محبوب است که معمولا با توپ های پنبه ای یا پد استفاده می شود. با ارائه تطبیق پذیری، هم برای لاک ناخن معمولی و هم ژل مناسب هستند. پاک کننده های مایع لاک ناخن، موجود در فرمولاسیون های مختلف، به طور موثر لاک ناخن را حل می کند و در عین حال ناخن ها را تغذیه و تقویت می کند. پاک کننده های مایع لاک ناخن حاوی استون می توانند با استفاده مکرر روی ناخن ها باعث خشکی کوتیکول ها شوند و به مرور زمان منجر به شکنندگی و ضعیف شدن ناخن ها شوند.

 • ژل لاک پاک کن

  به طور خاص برای حل کردن و از بین بردن موثر لاک ژل ساخته شده اند. آنها با کاربرد هدفمند خود نتایج موثری را بدون آسیب رساندن به بستر ناخن ارائه می دهند. خواه راحتی پدها، تطبیق پذیری پاک کننده های مایع، یا کارایی فرمول های ژل را ترجیح می دهید، یک نوع پاک کننده لاک ناخن متناسب با نیازها و ترجیحات شما وجود دارد. پاک کننده های ژلی ناخن به طور خاص برای پاک کردن لاک ناخن ژلی بدون آسیب رساندن به ناخن طبیعی طراحی شده اند. پاک کننده های ژل لاک ناخن، اگرچه برای پاک کردن لاک ژلی موثر هستند، ممکن است به زمان خیساندن طولانی تری نیاز داشته باشند و در صورت عدم استفاده صحیح، می توانند سایندگی ایجاد کنند.

ساخت لاک پاک کن در خانه

ساخت لاک پاک کن در خانه

مواد تشکیل دهنده لاک پاک کن ها بسته به نوع آن متفاوت است. ترکیبات رایج موجود در پاک کننده های مایع لاک ناخن عبارتند از:

 • استون
 • اتیل استات
 • ایزوپروپیل الکل و آب.

پاک کننده های مبتنی بر استون قوی و موثر هستند اما می توانند ناخن ها و پوست اطراف را خشک کنند. اتیل استات یک جایگزین با ضرر کمتر است که برای ناخن ها ملایم تر است اما ممکن است برای پاک کردن لاک به تلاش بیشتری نیاز داشته باشد. ایزوپروپیل الکل اغلب در پاک کننده های غیر استون استفاده می شود و ملایم تر است اما ممکن است زمان بیشتری برای حل کردن لاک نیاز داشته باشد.

مراقبت از ناخن خود را با روش های فرمولاسیون پیشرفته فرمولچی متحول کنید. ترکیبی عالی برای رنگ‌های زنده و ماندگار و مقرون به صرفه با تکیه بر علم تیم فرمولچی.

نحوه ساخت لاک پاک کن خانگی

نحوه ساخت لاک پاک کن خانگی:

 • یکی از دستور العمل های محبوب شامل مخلوط کردن قسمت های مساوی سرکه سفید و آب لیمو است.
 • گزینه دیگر ترکیب الکل مالشی با مقدار کمی لاک پاک کننده ناخن بدون استون است.

توجه به این نکته ضروری است که پاک کننده های خانگی ممکن است کمی بیشتر طول بکشد تا لاک ناخن سرسخت حل شود. همیشه به یاد داشته باشید که بعد از استفاده از هر نوع پاک کننده ناخن، ناخن های خود را مرطوب کنید تا از خشکی و شکنندگی آن جلوگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *