قوانین و مقرارت سایت

سایت فرمولچی به عنوان یک کسب و کار مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید. کاربران گرامی لطفا قوانین را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت فرمولچی با دقت مطالعه فرمائید.

قوانین عمومی

تمامی اصول، محتوای مقالات و رویه‌های به کار رفته در ارائه خدمات وب سایت فرمولچی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین و مقررات مندرج، رویه‌ها و خدمات وب سایت فرمولچی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی خواهد شد و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مالکیت معنوی

کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به شرکت رایان شیمی شریف می‌باشد. شما بدون اجازه کتبی این شرکت و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیستید: پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم.

مسئولیت های سایت فرمولچی

فرمولچی تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این مقصود استفاده نماید.

سایت فرمولچی تمام تلاش خود را می‌نماید تا محتوای مطالب، آموزش‌ها و خدمات باکیفیت به کاربران ارائه دهد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد.

سایت فرمولچی تمام تلاش خود را جهت به‌روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. ممکن است اطلاعاتی در وبسایت و یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط ب توضیحات محصولات و یا در قسمت درخواست‌ها وجود داشته باشد. سایت می‌تواند بنا به هر دلیلی به‌صورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از سایت نماید که این اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و این موارد را تغییر داده و به‌روزرسانی کند و این حق برای این شرکت رایان شیمی شریف محفوظ است.

مسئولیت‌های کاربر

کاربران متعهد هستند تمام محصولات آموزشی را که خریداری می‌نمایند به‌صورت شخصی استفاده نمایند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا باواسطه، خودداری نمایند. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، مدیریت شرکت رایان شیمی شریف حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد و وکلای فرمولچی  نسبت به شکایت‌های قانونی اقدام خواهند نمود.

استفاده از وبسایت و مطاب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:

  • برای اهداف غیر قانونی
  • برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیرقانونی
  • برای نقض مقررات داخلی و بین‌المللی
  • برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران
  • برای تبعیض، سو استفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی
  • برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه‌کننده
  • برای آپلود یا انتقال ویروس‌ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وبسایت‌های دیگر و یا اینترنت تاثیر می‌گذارد.
  • برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیرمجاز از آن
  • برای هر هدف ناخوشایند یا غیراخلاقی
  • برای دخالت در سرویس‌های امنیتی

شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وبسایت نمی‌نمایید.