درباره ما

رایان شیمی شریف یک شرکت تحقیقاتی مستقر در مرکز رشد فناوری های پیشرفته پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف هست که فعالیت متمرکزی بر امور تحقیق و توسعه محصولات آرایشی و شوینده بهداشتی دارد.

سه رسالت اصلی شرکت رایان شیمی شریف عبارتند از

  • آموزش عملی ساخت محصولات آرایشی و شوینده بهداشتی
  • تامین مواد اولیه پیشرفته
  • خدمات تحقیق و توسعه

برای ثبت نام تنها کافیست فرم زیر را تکمیل کنید

معرفی دوره های آموزشی

با استقبال دلگرم کننده مسئولین فنی، مدیران تولید و مدیران کارخانه های تولیدکننده محصولات شوینده که از چهار دوره حضوری این دوره آموزشی بهره مند شدند، تصمیم گرفتیم دوره های آموزشی بعدی به صورت حضوری و آنلاین ادامه پیدا کند تا امکان بهره مندی برای طیف بیشتری از مخاطبین فراهم آید.

دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته های شیمی نیز با شرکت در این دوره ها، ضمن فراگیری اصول عملی و کسب مهارت های آزمایشگاهی، با ایجاد ارتباط و شبکه سازی با سایر شرکت کنندگان که فعالين صنعتی هستند برای خود فرصت استخدامی مناسبی ایجاد کرده اند.

نظرات شرکت کننده ها

هدف اصلی از برگزاری این دوره های آموزشی ارتقا سطح دانش فنی تولیدکنندگان و آموزش اصولی علاقه مندان به حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی است

ایجاد شبکه ای توانمند از نیروهای تحقیق و توسعه و ارتباط تنگاتنگ میان خبرگان علمی و صنعتی با محوریت شرکت تحقیقاتی رایان شیمی شریف از اهداف عالی این دوره آموزشی فرمولاسیون است.