6 گام برای توسعه محصول با برند شما

اشتراک گذاری این مقاله در

فهرست مطالب

دوره های ارائه شده :

جهت اشتراک گذاری مقاله
یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید

گام اول: استخراج عصاره برند محصول

گام نخست پایه و اساس فرآیند توسعه محصولتان است. این مرحله جایی است که ما به دنبال نقاط تفاوت می‌گردیم و عصاره محصولات طبیعی شما را نمایان می‌سازیم و ادعاهای شما به‌عنوان تولیدکننده را به نمایش می‌گذاریم. ما با توجه به ایده بودجه شما را تعیین می‌کنیم که تا چه مقدار می‌توانید محصولی طبیعی و با اجزای ارگانیک داشته باشید و سپس هزینه‌های مربوط را محاسبه می‌کنیم. اگر ایده فعلی چه ازنظر اقتصادی و چه ازنظر طبیعی بودن امکان‌پذیر نباشد ما به شما اطلاع می‌دهیم.

تلفن همراه و واتساپ: ۰۹۳۵۸۳۸۸۲۷۴

تلفن دفتر شرکت: ۰۲۱۶۵۰۱۳۱۹۷ و  ۰۲۱۶۵۰۱۳۲۰۶

Formoulchi    instagram

برای مشتریانی که هنوز در مرحله تفکر در مورد مدل کارشان هستند یا کسانی که در حال انجام بررسی بازار هستند ما می‌توانیم با توجه به هزینه‌های توسعه، بسته‌بندی، تولید و مواد اولیه، یک هزینه کلی به شما اعلام کنیم که درنتیجه شما می‌توانید تصمیم بگیرید که ایده شما عملی خواهد شد یا خیر.

گام دوم: طراحی محصول

وقتی‌که شما تصمیم خود را در مورد مدل کاری خود گرفتید و سیاست کاریتان مشخص شد و بودجه تخصیص داده شد، ما شروع به جستجوی مواد اولیه موردنیاز می‌کنیم. قبل از ورود به فاز تولید نمونه محصول، یک فرم بررسی منطقی محصول تهیه می‌شود و در مورد آن با مشتری بحث و تبادل‌نظر می‌شود. توصیه ما این است که در این مرحله شما بسته‌بندی محصول خود را انتخاب کنید چون این کار فرآیند فرمولاسیون و توسعه محصول را تسریع می‌کند.

گام سوم: توسعه محصول

این مرحله وابسته به نوع محصول، ابعاد پروژه و اینکه در ادامه فرآیند توسعه نیاز به تغییراتی داشته باشد، معمولاً بالای 5 ماه زمان می‌برد. اگر شرایط ایجاب کند، ممکن است این امکان وجود داشته باشد که در مدت کوتاه‌تری توسعه محصول به اتمام برسد. ما می‌توانیم در صورت نیاز نمونه‌های بیشتری تولید کنیم تا شما بتوانید به‌طور گسترده‌تری بازار هدف خود را ارزیابی کنید.

گام چهارم: تصویب

هنگامی‌که شما از محصول راضی باشید، نمونه محصول به پایان می‌رسد و سپس ما شروع به آزمودن فرمولاسیون می‌کنیم. آزمون‌های پایداری، سازگاری بسته‌بندی (غربال‌گری اولیه برای این کار حین توسعه محصول انجام می‌گیرد) و آزمون‌های ایمنی میکروبیولوژیکی (با استفاده از آزمایشگاه‌های مختلف) بر روی محصول موردنظر انجام می‌شود.

گام پنجم: پایداری و اطلاعات محصول

هنگامی‌که همه آزمون‌ها گذرانده شد ما با همکاری افراد حرفه‌ای صاحب صلاحیت، باتجربه و مستقل و منطبق با ملزومات سازمان استاندارد فایل اطلاعات محصول را آماده می‌کنیم. ما حتی می‌توانیم محصولاتی با استانداردهای بین‌المللی که قابل‌عرضه در بازار خارجی باشد را فرموله کنیم.

گام ششم: ارتباط با تولیدکننده قراردادی

یکی از مزایای داشتن فرمول خاص شما این است که شما آزاد هستید که بهترین زوج تولیدکننده برای موقعیت خودتان را پیدا کنید و اجازه دهید تا برند شما با انعطاف‌پذیری و استراتژی بلندمدت رشد کند. ما با چندین تولیدکننده در کشور همکاری داشته‌ایم. ما به شما کمک می‌کنیم تا شناسایی کنید که کدام تولیدکننده‌ها با توجه به حجم تولید و تخصص تولید مناسب شما هستند. ما همچنین در مرحله گذار به شما کمک می‌کنیم تا از مقیاس آزمایشگاهی به مقیاس صنعتی وارد شوید.

سایر اقدامات

  • کمک بازاریابی
  • پیدا کردن بهترین منابع و تأمین‌کننده برای محصولات شما
  • آزمودن بسته‌بندی
  • آزمون‌های اضافی بسته به نوع محصول
  • آزمون مصرف‌کننده‌ها

تلفن همراه و واتساپ: ۰۹۳۵۸۳۸۸۲۷۴

تلفن دفتر شرکت: ۰۲۱۶۵۰۱۳۱۹۷ و  ۰۲۱۶۵۰۱۳۲۰۶

Formoulchi    instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره