فرمولاسیون رینگ شوی | اسپری رینگ شوی | فرمول رینگ شوی سوناکس

اشتراک گذاری این مقاله در

فهرست مطالب

دوره های ارائه شده :

جهت اشتراک گذاری مقاله
یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید

اسپری رینگ شوی محصول جدید در سری شوینده های خودرو

بعضي از كثيفي ها و لكه هاي مانده از روغن ترمز سوخته و گرد و خاک جاده ای روی رینگ و لاستیک، حتی با فشار آب قوی کارواش نیز از بین نمی روند. براي پاك نمودن آثار لنت، دوده، چربی و روغن از روي رينگ استفاده از یک محصول مناسب برای این کار الزامی است. اسپری رينگ پاك كن فرمولچی با فرمولاسیون منحصر به فرد، یک محصول شوینده خودرو جدید است. برای دریافت فرمولاسیون رینگ شوی با تلفن های زیر تماس بگیرید و یا از طریق صفحه ی ما در اینستاگرام اقدام نمایید.

تلفن همراه و واتساپ: ۰۹۳۵۸۳۸۸۲۷۴

تلفن دفتر شرکت: ۰۲۱۶۵۰۱۳۱۹۷ و  ۰۲۱۶۵۰۱۳۲۰۶

Formoulchi    instagram

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که به تمیزی خودرو خود به طور ویژه اهمیت می دهید و ظاهر خودرو برای شما مهم هست، بهتر است که مطلب زیر را به همراه ما دنبال کنید.
هنگامی که بحث از تمیزی خودرو می شود، ذهن اغلب افراد به سمت داخل خودرو متوجه می شود. که با استفاده از مواد تمیز کننده و براق کننده مانند واکس داشبورد، سعی در تمیزی و زیبایی خوردو خود دارند. ولی باید این نکته را در نظر گرفت، زمانی یک خودرو تمیز محسوب می شود که علاوه بر پاکیزگی و مرتب بودن داخل اتومبیل، محیط بیرونی آن نیز تمیز و پاکیزه باشد.

چرا استفاده از رینگ شوی مهم است؟
رینگ های تایر اتومبیل به علت نزدیکی به سطح جاده یکی از مستعد ترین مکان ها خودرو برای جذب انواع آلودگی ها به حساب می آیند. جذب گرد و غبار به همراه دوده ها و سایر آلودگی ها باعث کثیفی رینگ ها می شود و براقیت و جلا آن ها را کاهش می دهد. همچنین آلودگی هایی که بر سطح رینگ می چسبند می توانند باعث افزایش احتمال زنگ زدگی رینگ شوند. بنابراین ضروری به نظر می رسد که به مانند سایر بخش های خودرو به تمیزی رینگ های آن نیز اهمیت داده شود. از طرفی اگر فرصت کافی برای شستشوی مداوم خودرو خود را نداشته باشید، دیگر با استفاده از آب به تنهایی نمی توان رینگ های تایر را تمیز و براق کرد.
استفاده از رینگ شوی یکی از متداول ترین روش ها برای پاکیزی و تمیزی رینگ خودرو به حساب می آید که با روشی به نسبت آسان و طی چند دقیقه گرد و غبار، لکه های چربی و سایر آلودگی ها را از سطح رینگ پاک می کند، و درخشندگی و تمیزی را به رینگ های اتومبیل شما بازگرداند.

ویژگی های رینگ شوی ماشین

•بازگرداندن درخشش و براقیت به رینگ ها

• حذف انواع آلودگی ها و لکه ها از روی سطح رینگ

• pH مناسب و نزدیک به خنثی در فرمولاسیون رینگ شوی، برای جلوگیری از آسیب محلول های اسیدی به رینگ و تایر

• فرمول رینگ شوی بدون استفاده از اسید است از طرفی اگر که محلول رینگ شوی خاصیت بازی بالایی نیز داشته باشد، باعث آسیب به رینگ ها خواهد شد. بنابراین لازم هست که pH فرمولاسیون نه خیلی اسیدی و نه خیلی بازی باشد.

• قابل استفاده برای انواع خودرو

برای اطلاع از فرمولاسیون رینگ شوی مناسب از طریق راه های ارتباطی زیر با فرمولچی اقدام نمایید.

تلفن همراه و واتساپ: ۰۹۳۵۸۳۸۸۲۷۴

تلفن دفتر شرکت: ۰۲۱۶۵۰۱۳۱۹۷ و  ۰۲۱۶۵۰۱۳۲۰۶

Formoulchi    instagram

روش استفاده از رینگ شوی ماشین

• بهتر است که ابتدا رینگ شوی را تکان دهید و سپس از یک فاصله مناسب ( نسبتا نزدیک) محلول را بر روی تمامی بخش های رینگ اسپری کنید.
• چند دقیقه به محلول فرصت دهید تا بتواند تاثیر خود را بگذارد، معمولا با نغییر رنگ همراه خواهد شد.
• یک فرچه مناسب انتخاب کنید و آن را بر روی تمامی قسمت های رینگ که از قبل بر روی آن محلول ریخته شده بکشید. همچنین شیارها و قسمت هایی را که در دید نیستند نیز مورد توجه قرار دهید. و فرچه را روی سطح آن ها بکشید.
• در مرحله آخر با استفاده از آب پر فشار، رینگ را کاملا آب کشی کرده و بشویید. اگر آب پر فشار در دسترس شما نیست، می توانید با استفاده از انگشتان خود در دهانه شلنگ، آب را به صورت پر فشار بر روی رینگ ها اسپری نمایید.
• چون استفاده از محلول ممکن است که باعث تحریک پوست دست یا چشم ها شود، در هنگام کار با آن نکات ایمنی را مراعات کنید.
دقت شود که هنگام شست و شو، رینگ در زیر آفتاب قرار نداشته باشد و یا رینگ داغ نباشد. همچنین گاهی بهتر است که قبل از شروع به تمیز کردن با رینگ شوی، ابتدا رینگ ها را با آب شست و شو دهید و با یک اسفنج نرم به آرامی تمیز کنید. این کار میتواند که گرد و غبار را از روس سطح رینگ خودرو شما پاک کند.

فرمولاسیون رینگ شوی محصول جدید فرمولچی

واحد تحقیقات شرکت رایان شیمی شریف به صورت پیوسته برای تولید محصولات جدید و با کیفیت در حال تحقیق و توسعه محصولات فعلی می باشند. فعالیت های مداوم در زمینه خلاقیت و نوآوری، توجه بازار را به سمت محصولات مراقبت از خودرو سوق داده است. امروز شما می توانید به عنوان مصرف کننده مبتدی و یا به عنوان فردی که کارواش دارد این محصولات خریداری نمایید. اما اگر به عنوان فردی متخصص در زمینه ی تولید قصد ساخت این محصول را داشته باشید، از چه طریقی می توانید اقدام کنید؟

how to clean wheels

 علی رغم رشد سریع کسب و کار حرفه ای در زمینه محصولات شوینده خانگی، محصولات مراقبت از خودرو توجه افراد زیادی ره به خود جذب کرده است. در همین راستا شرکت رایان شیمی شریف تلاش های فراوانی در جهت افزایش محصولات شوینده و مرتبط با زیبایی خودرو انجام داده است.

محصولات فرمولچی شامل:

فرمول شامپو کارواش 1:200
فرمولاسیون شامپو واترلس
فرمولاسیون شامپو تاچلس (تکفاز)
فرمولاسیون واکس داشبورد
فرمول واکس لاستیک مات
فرمولاسیون موتورشوی
فرمول رینگ شوی
فرمولاسیون قیر پاک کن
فرمولاسیون صفرشوی داخل کابین
فرمولاسیون شیشه شوی ضدبخار
فرمول واکس سریع بدنه
فرمولاسیون کار اسپلش
فرمول واکس لاستیک براق
فرمول اسپری کارواش نانو

بر اساس تحقیقات مداوم و توسعه و همکاری با شرکت های بزرگ تولید کننده، فرمولچی محصولات مراقبت از خودرو را با بیشترین ماندگاری، عملکرد بهتر و درخشش بیشتر توسعه داده است. همچنین شرکت رایان شیمی شریف یکی از پیشگامان تولید محصولات دوستدار محیط زیست در صنعت محصولات شوینده خودرو می باشد.

 گروه تحقیقاتی فرمول چی با داشتن کادر مجرب و با دانش کافی، آمادگی ارائه مشاوره در خصوص طراحی فرمولاسیون رینگ شوی، مواد اولیه در فرمول رینگ شوی، طرز تهیه رینگ شوی ماشین را دارد. از جمله دیگر توانمندی های شرکت رایان شیمی شریف ارائه خدمات مناسب جهت تهیه مواد اولیه با کیفیت، تدارکات جهت اخذ مجوز و سیب سلامت، پر کردن فرم سه برگی و راه اندازی خط تولید رینگ شوی می باشد.

برای ارتباط با کارشناسان فرمول چی و دریافت مشاوره رایگان، ثبت سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

تلفن همراه و واتساپ: ۰۹۳۵۸۳۸۸۲۷۴

تلفن دفتر شرکت: ۰۲۱۶۵۰۱۳۱۹۷ و  ۰۲۱۶۵۰۱۳۲۰۶

Formoulchi    instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره