البسه, شوینده و بهداشتی, فرمولاسیون

فرمولاسیون نرم کننده حوله و لباس

نرم کننده لباس

نرم کننده حوله و لباس

 

فرمولاسیون نرم کننده حوله و لباس/ فرمول نرم کننده البسه / روش ساخت نرم کننده حوله و لباس/ راه اندازی خط تولید نرم کننده البسه

چگونه نرم کننده حوله و لباس بسازیم؟ از چه موادی به منظور ساخت فرمول نرم کننده البته استفاده میشود؟ ترتیب افزایش مواد و تنظیم ph و ویسکوزیته چه تاثیری در کیفیت محصول نهایی دارد؟ از چه موادی به منظور کاهش الکتریسیته ساکن البته استفاده می شود؟ چگونه خط تولید نرم کننده حوله و لباس را راه اندازی کنیم؟ چگونه نرم کننده حوله و لباس با قیمت مناسب و کیفیت عالی بسازیم؟

 تاثیر نرم کننده بر لباس

علاوه بر مایع  و پودرهای ماشین لباسشویی استفاده از نرم کننده حوله و لباس مناسب، درسبد شوینده های خانگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زمانی که حوله و لباسها به صورت پیوسته پودرهای ماشین لباسشویی شسته می شوند،  پس از مدتی خشک و زبر می شوند از این رو استفاده از آنها خوشایند نیست. از طرفی نرمی و لطافت البسه حس خوشایندی را به ویژه برای کودکان ایجاد می کند.

چرا از نرم کننده حوله و لباس استفاده میشود؟

یکی از مشکلات اساسی هنگام شستشوی لباس ها با پودر ماشین لباسشویی، بارهای الکتریکی و یا الکتریسیته ساکن ایجاد شده روی البسه است که منجر به جذب ذرات گرد و غبار هوا میشود. همچنین عدم استفاده از مواد نرم کننده البسه منجر به افزایش چین و چروک های لباس ها می‌شود. همین امر باعث می‌شود هنگام استفاده از حوله و لباس های شسته شده با پودرهای لباسشویی حس خوبی نداشته باشیم.

 چگونه از نرم کننده لباس استفاده کنیم

معمولاً به منظور افزایش خاصیت نرم کنندگی و کاهش الکتریسیته ساکن البسه از مواد پایه پلیمری استفاده می‌شود. این مواد با حذف موثر سختی آب منجر به افزایش خاصیت نرم کنندگی فرمول نرم کننده حوله و لباس می‌شوند. علاوه بر این تنظیم pH نقش مهمی در خواص نرم کنندگی یک فرمول کارآمد نرم کننده حوله و لباس دارد. توجه داشته باشیم استفاده همزمان مایع یا پودر ماشین لباسشویی و مواد نرم کننده البسه، می‌تواند منجر به کاهش عملکرد نرم کنندگی شود.

 فرمول نرم کننده لباس

فرمولاسیون نرم کننده حوله و لباس باید به گونه ای باشد که علاوه بر خواص نرم کنندگی رایحه دلنشینی نیز داشته باشد. یک فرمول نرم کننده حوله و لباس کار آمد بایستی پس از استفاده اتوکشی لباس ها را راحت تر سازد و منجر به کاهش موثر الکتریسیته ساکن و چین و چروک لباس ها شود.

به منظور افزایش غلظت یا ویسکوزیته نرم کننده حوله و لباس از مواد غلظت دهنده مناسب و سازگار با سایر مواد اولیه موجود در فرمول استفاده می‌شود.

نکات مهم تولید صنعتی نرم کننده حوله و لباس

ظاهر، غلظت، بو، pH و تنظیم مناسب ویسکوزیته از نکاتی است که باید ضمن فرمولاسیون نرم کننده حوله و لباس به آنها توجه ویژه‌ای شود.

 چگونه از نرم کننده لباس استفاده کنیم

از آنجایی که استفاده مستمر از پودرهای لباسشویی منجر به آسیب به بافت پارچه می شود استفاده از نرم کننده البسه عمر مفید پارچه و پایداری الیاف رنگ پارچه را افزایش می دهد.

 راه اندازی خط تولید نرم کننده البسه

مجموعه فرمولچی، با بکارگیری کارشناسان مجرب و تحصیل کرده، باسابقه مفید چندین ساله در زمینه فرمولاسیون انواع مواد شوینده از جمله مایعات لباسشویی، مایع نرم کننده حوله و لباس و مشکین شوی شما کارآفرینان گرامی را در زمینه فرمولاسیون، ساخت آزمایشگاهی و راه اندازی خط تولید نرم کننده حوله و لباس راهنمایی می‌کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.