0 Items - تومان
0
  • سبد خرید شما خالی است.

تهیه ی فرمولاسیون مایع دستشویی

تهیه ی فرمولاسیون مایع دستشویی

تهیه ی فرمولاسیون مایع دستشویی

تعداد بالایی از صابون های مختلف در بازار موجود می باشد که انتخاب و تهیه ی بهترین و مناسب ترین مایع دستشویی که از شما در برابر میکروب ها محافظت کند کار دشواری است. در نتیجه ما می خواهیم بدانیم چگونه می توان در منزل و با امکانات ساده یک مایع دستشویی بدون آسیب به پوستمان و با قدرت پاک کنندگی و ضدحساسیت درست کنیم. روش های متنوع ای در تهیه ی مایع دست وجود دارد اما دانش ساخت مایع دستشویی پیچیده تر از آموزش ساده ی ترکیب چند ماده ی شیمیایی موجود در منزل می باشد.

ابتدایی‌ترین دانش ما نسبت به تهیه ی مایع دستشویی توسط خودمان استفاده از صابون طبیعی به عنوان ماده ی اولیه است. اما با کمی مطالعه و کسب اطلاعات به راحتی می توان دریافت که استفاده از صابون های طبیعی که به شدت قلیایی هستند چه تاثیر منفی بر لطافت و زیبایی پوست دستتان خواهد گذاشت.

در واقع پارامترهای کنترلی در ساخت مایع دستشوی شامل:

  • استفاده از افزودنی های مناسب و بی خطر که باعث پایداری ساختاری مایع می شوند.
  • افزودن رنگ هایی که از سطح پوست شسته شوند و باعث رنگی شدن پوست نشوند.
  • عامل کف ساز مناسب که کف ریز و پایدار (تا حد پاکیزگی و رفع آلودگی) تولید کند.
  • رایحه ی مطلوب که ایجاد حساسیت تنفسی نکند.
  • نرم کننده ی مناسب با سطح پوست و چند عامل دیگر می باشند که نیازمند نظر تخصصی و کارشناسانه ی افراد مجرب در تولید مایع دستشویی خوب و مناسب می باشد.
  • تیم تخصصی مشاورین تولید صنعتی محصولات آرایشی بهداشتی در فرمول چی آماده ی ارائه هر گونه خدمات مشاوره در ایده پردازی و ساخت نمونه می باشند. در نتیجه برای دریافت فرمولاسیون ساخت یک مایع دستشویی مناسب با عطر و ویژگی های مرتبط با پوست خود می توانید از خدمات تیم تخصصی ما بهرمند شوید.

تلفن همراه و واتساپ: ۰۹۳۵۸۳۸۸۲۷۴

تلفن پشتیبانی: ۰۲۱۴۴۳۴۰۱۳۱

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

OPEN WHATSAPP
کمکی میتونم بکنم؟
Formoulchi
سلام
بی صبرانه مشتاق دریافت پیام شما هستیم. پاسخ به سوالات شما وظیفه اصلی ماست.

Enter your keyword