آرایشی و مراقبتی, شوینده و بهداشتی

تهیه فرمولاسیون مایع دستشویی

مایع دستشویی مناسب

تعداد بالایی از صابون های مختلف در بازار موجود می باشد که انتخاب و تهیه ی بهترین و مناسب ترین مایع دستشویی که از شما در برابر میکروب ها محافظت کند کار دشواری است. در نتیجه ما می خواهیم بدانیم چگونه می توان در منزل و با امکانات ساده یک مایع دستشویی بدون آسیب به پوستمان و با قدرت پاک کنندگی و ضدحساسیت درست کنیم. روش های متنوع ای در تهیه ی مایع دست وجود دارد اما دانش ساخت مایع دستشویی پیچیده تر از آموزش ساده ی ترکیب چند ماده ی شیمیایی موجود در منزل می باشد.

ابتدایی‌ترین دانش ما نسبت به تهیه ی مایع دستشویی توسط خودمان استفاده از صابون طبیعی به عنوان ماده ی اولیه است. اما با کمی مطالعه و کسب اطلاعات به راحتی می توان دریافت که استفاده از صابون های طبیعی که به شدت قلیایی هستند چه تاثیر منفی بر لطافت و زیبایی پوست دستتان خواهد گذاشت.

در واقع پارامترهای کنترلی در ساخت مایع دستشوی شامل:

  • استفاده از افزودنی های مناسب و بی خطر که باعث پایداری ساختاری مایع می شوند.
  • افزودن رنگ هایی که از سطح پوست شسته شوند و باعث رنگی شدن پوست نشوند.
  • عامل کف ساز مناسب که کف ریز و پایدار (تا حد پاکیزگی و رفع آلودگی) تولید کند.
  • رایحه ی مطلوب که ایجاد حساسیت تنفسی نکند.
  • نرم کننده ی مناسب با سطح پوست و چند عامل دیگر می باشند که نیازمند نظر تخصصی و کارشناسانه ی افراد مجرب در تولید مایع دستشویی خوب و مناسب می باشد.
  • تیم تخصصی مشاورین تولید صنعتی محصولات آرایشی بهداشتی در فرمول چی آماده ی ارائه هر گونه خدمات مشاوره در ایده پردازی و ساخت نمونه می باشند. در نتیجه برای دریافت فرمولاسیون ساخت یک مایع دستشویی مناسب با عطر و ویژگی های مرتبط با پوست خود می توانید از خدمات تیم تخصصی ما بهرمند شوید.

مطالعه بیشتر:  آرایش پاک کن (Cleanser) چیست؟

تلفن همراه و واتساپ: ۰۹۳۵۸۳۸۸۲۷۴

تلفن دفتر شرکت: ۰۲۱۶۵۰۱۳۱۹۷ و  ۰۲۱۶۵۰۱۳۲۰۶

Formoulchi    instagram

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.