دسته‌بندی نشده

بهترین فرمولاسیون ژل ماشین ظرفشویی چیست؟

ژل ماشین ظرفشویی

ژل ماشین ظرفشویی

بهترین فرمولاسیون ژل ماشین ظرفشویی

ژل ظرف‌شویی نوعی مواد شوینده ظرف‌شویی است که به‌صورت ژل فرموله و تهیه می‌شود. این ژل‌های تمیزکننده نوعی فرموله شده‌اند تا حتی سخت‌ترین آب را نرم کنند و تمیز کردن مؤثر ظروف، لیوان و وسایل آشپزی را فراهم کنند. از ژل‌های ماشین ظرف‌شویی می‌توان به همراه مواد افزودنی برای شستشوی اتوماتیک ماشین ظرف‌شویی استفاده کرد. به‌طورمعمول ژل‌ها برای فراهم کردن توزیع کنترل‌شده طراحی شده‌اند، به‌این‌ترتیب که مواد فعال موجود در ژل به‌صورت آهسته و پیوسته آزاد شده و وارد پروسه شست‌وشو می‌شود. به دلیل شکل آن‌ها، احتمالاً کمتر از پودرها به اطراف پاشیده می‌شوند و هدر رفت کمتری دارند. ویژگی مهم دیگر این شکل از شوینده‌این است که به‌سرعت حل می‌شوند و درنتیجه اجازه می‌دهند تا مواد شوینده بلافاصله شروع به کار کنند.

فرمولاسیون ژل ماشین ظرفشویی به چه منظور است؟

ژل ظرف‌شویی به‌نوعی فرموله شده است تا برای محصولات معمولی جایگزین قدرتمندی باشد. فرمول‌های شوینده‌ای با ترکیب گیاهی وجود دارند که حتی سخت‌ترین آب را نرم می‌کنند و تمیز کردن مؤثر ظروف، ظروف، لیوان، کارد و چنگال و سایر وسایل آشپزی را به دنبال خود دارند.

فرمولاسیون ژل ظرفشویی به چه صورت است؟

اگرچه بیشتر ژل‌های ماشین ظرف‌شویی موجود حاوی ترکیبات پتروشیمی است اما این ترکیبات قابل‌جایگزینی با ترکیبات دوستدار محیط‌زیست و کاراتر می‌باشد. ترکیباتی که به‌طورمعمول در ژل‌ها استفاده می‌شوند شامل پلی کربوکسیلات (مبتنی بر نفت و تجزیه آن بسیار آهسته)، TAED، پربورات، فسفونات ها، مواد شوینده پتروشیمی و سفیدکننده‌های کلر هستند.

ویژگی های ژل ظرفشویی

ژل ظرف‌شویی باعث درخشش ظرف‌ها می‌شود، آبکشی بسیار مناسبی را فراهم می‌کند و در کل آشپزخانه‌ای تمیز را در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد. به دلیل حالت ژل‌مانندی که دارند استفاده از آن آسان است و با آزاد کردن فوری مواد فعال و ماندگاری در آزاد کردن آن‌ها ظرف‌ها را کاملاً تمیز می‌کند.

تیم فرمولچی آماده ارائه جایگزین برای ترکیبات فوق است تا برند شما محصولی سالم، کارا، دوستدار محیط‌ زیست و منحصربه‌فرد را در بازار عرضه کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.